Tepelné čerpadlá pre firmy Vzduch-Vzduch

PUHZ-SHW

Jednotky pre celoročné teplovzdušné vykurovanie a chladenie

Výkon až do 14,0kW

Ideálne riešenie pre športové haly, obchody, sklady, čerpacie stanice, veľkoplošné kancelárie, showroomy, výstaviská, kostoly a pod. Vysokovýkonné jednotky ZUBADAN  umožňujú vykurovanie a chladenie jedného veľkého priestoru,  kde je možná paralelná prevádzka vnútorných jednotiek.  Tieto musia byť rovnakého výkonu. Na jednu vonkajšiu jednotku sa dajú pripojiť 2 vnútorné jednotky. Majú 100%-ný výkon aj pri vonkajšej tepplote -15°C.

Hlavné výhody:

Pripojiteľné vnútorné jednotky:

MXZ-VFHZ

Multisplitové jednotky

Výkon 6,4kW - 9,0kW

Multisplitové jednotky umožňujú skombinovať viacero vnútorných jednotiek rôzneho typu a výkonu, ktoré sú napojené na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku. Ideálne riešenie pre vykurovanie a chladenie malých a stredných domov, bytov, prevádzok, či administratívnch priestorov.

Hlavné výhody:

Flexibilné chladenie 2 až 4 miestností

Pomocou multisplitových jednotiek môžete vykurovať, alebo chladiť od 2 do 4 miestností. Ponúkajú vykurovací výkon 6,4kW a 9,0kW.

Typy pripojiteľných vnútorných jednotiek:

PAC-IF

Pripojovacie rozhranie k vzduchotechnike

Kondenzačné jednotky ZUBADAN slúžia ako celoročný zdroj tepla alebo chladu pre vzduchotechnické jednotky. Pomocou pripojovacieho rozhrania PAC-IF013 sa dajú pripojiť ku priamym výparníkom vzduchotechnickej jednotky. Poskytujú všetky druhy regulácie jednotky. Efektívne riešenie výmeny kotla a chillera s vodným výmenníkom vo vzduchotechnickej jednotke.

Kaskádové riadenie až 6 jednotiek

Kondenzačné jednotky je možné zapojiť do kaskády, čím sa dá vyskladať výkon až 134kW. Na riadenie sa použije jedno hlavné pripojovacie rozhranie PAC-IF013 (master) a príslušný počet podriadených rozhraní PAC-SIC013 (slave).

Modbus

Pripojovacie rozhranie je štandardne vybavené možnosťou pripojenia sa systém Modbus, čím sa uľahčuje pripojenie na centrálny riadiaci systém budov (BMS).

Naše realizácie

Naše implementácie tepelných čerpadiel, ktoré prinášajú efektívne vykurovanie a chladenie, podporujúce energetickú efektivitu a zelené riešenia.

KONTAKTSME TU PRE VÁS

Potrebujete viac informácií ?
Napíšte nám alebo volajte
+421 907 832 329