title-image
Štátna dotácia

Zelená domácnostiam

Prostredníctvom nového národného projektu Zelená domácnostiam budú v rokoch 2023 až 2029 podporované inštalácie zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach.

Aké zariadenia sú podporované?

malé zariadenia na výrobu elektriny s výkonom do 10 kW:

zariadenia na výrobu tepla, ktoré pokrývajú spotrebu energie v rodinnom alebo bytovom dome:

Viac o informácií nájdete na oficiálnej stránke: zelenadomacnostiam.sk

Základné podmienky pre získanie dotácie

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Postup ako využiť dotáciu:

Prvý krok je kontaktovať nás. Naši zamestnanci vám pomôžu vybrať vhodnú fotovoltaickú zostavu, ktorá zodpovedá vašim potrebám a zároveň vám pomôžu získať maximálnu výšku dotácie na túto zostavu.

Po pochopení vašich energetických potrieb vám vieme odporučiť zostavu, ktorá je pre vás najvhodnejšia. V tomto kroku dostanete aj cenovú kalkuláciu a podrobnosti o vybranej fotovoltaickej zostave.

Po získaní poukážky, ktorá platí 30 dní, je nevyhnutné nám ju čo najskôr doručiť. Týmto umožníte realizáciu ďalších krokov, ako je registrácia v energetickej agentúre SIEA. Budeme od vás žiadať aj detaily o mieste inštalácie.

Po splnení všetkých legislatívnych požiadaviek sme pripravení nainštalovať fotovoltaickú elektráreň na vašej nehnuteľnosti a zabezpečiť aj jej servis, aby vám slúžila dlhé roky.

Následne ako zhotoviteľ požiadame o preplatenie vašej poukážky pracoviskom SIEA. Tento proces zahŕňa aj povinné prílohy, ako sú fotografie z inštalácie zariadenia.

Máte záujem o štátnu dotáciu ?

Prostredníctvom nového národného projektu Zelená domácnostiam môžu domácnosti získať príspevok na inštaláciu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.
KONTAKTSME TU PRE VÁS

Potrebujete viac informácií ?
Napíšte nám alebo volajte
+421 907 832 329