NAŠESLUŽBY

Na kľúč dodávame a odborne inštalujeme

Fotovoltaické elektrárne

Fotovoltaické riešenia na mieru pre rodinné domy aj firmy. Efektívne a spoľahlivé zdroje energie, ktoré pomáhajú znižovať náklady a zároveň chránia životné prostredie.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá pre rodinné domy aj firmy, zabezpečujúce účinné a ekologické vykurovanie a chladenie prostredníctvom obnoviteľnej energie, čo vedie k úsporám nákladov.

Podlahové kúrenie

Podlahové kúrenie poskytujúce rovnomerné a efektívne vykurovanie pomocou moderných technológií, čo zabezpečuje komfort a úsporu energie pre našich klientov.

Naše ďalšie služby

Vypracovanie dokumentácie

Samozrejmosťou je aj vypracovanie kompletných projektových dokumentácií pre váš lokálny zdroj energie. Naši odborníci vám pomôžu s navrhovaním a zostavovaním všetkých potrebných dokumentov čo vám ušetrí čas.

Bezplatné poradenstvo

Bezplatné poradenstvo, Vám poskytujeme ako súčasť našich služieb. Naši odborníci s vami prejdú Vaše potreby a požiadavky a navrhnú optimálne riešenia, aby ste dosiahli maximálny výkon a efektivitu.

Záručný aj pozáručný servis

Na všetky nami nainštalované systémy poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis. Bez ohľadu na to, či ide o drobnú údržbu, opravu alebo akékoľvek otázky či problémy, naši odborníci sú k dispozícii

S nami máte možnosť čerpania dotácií z eurofondov

Prostredníctvom nového národného projektu Zelená domácnostiam môžu domácnosti získať príspevok na inštaláciu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.
KONTAKTSME TU PRE VÁS

Potrebujete viac informácií ?
Napíšte nám alebo volajte
+421 907 832 329