• slstech logo
  • Kontaktujte nás
    0907 832 329
    Po - Pia: 8:00 - 17:00
  • slstech@slstech.sk

Klimatizácia MIDEA Xtreme Save 2,5kW MG2X-09-SP

Klimatizácia MIDEA Xtreme Save 2,5kW MG2X-09-SP
  • Klimatizácia MIDEA Xtreme Save 2,5kW MG2X-09-SP
  • Klimatizácia MIDEA Xtreme Save 2,5kW MG2X-09-SP
2,80 / 2,90kW Nová kapitola v úspore energie a nesklame ani pri vykurovaní počas zimných dní
‣ Zabudovaný WiFi ovládač
‣ Temperovanie na 8°C
‣ Vyhrievanie kondenzačnej vaničky
‣ Určená aj na vykurovanie
‣ Komfortný vzduch
‣ 4 cestné prúdenie vzduchu
‣ Funkcia Follow Me
‣ Týždňový časovač (cez App)
‣ Detekcia úniku chladiva
‣ Dvojitý ochranný filter
‣ Plynulá regulácia výkonu
‣ Automatický reštart po výpadku energie
ID produktu
1000086
539.00 €Cena

Nástenná klimatizácia Midea Xtreme Save MGX-09-SP

Midea Xtreme Save ako jedna z noviniek uvedených na trh v roku 2021 vyniká vysokou energetickou účinnosťou vďaka novému riadiacemu algoritmu a vysokofrekvenčnému invertoru Quattro. Ten prináša hneď niekoľko funkcií umožňujúcich úsporu energie, ako je napríklad nočný režim alebo funkcia GearShift. Ponúka tiež možnosť využiť WiFi či aplikáciu Smart Home, aby ste mohli jednotku ovládať pomocou smartfónu. K dispozícii je ako mono-split sada pre jednu izbu alebo ako multi-split systém pre klimatizáciu niekoľkých miestností s jednou vonkajšou jednotkou.
Ušetrite peniaze a zabudnite na starosti s vysokou spotrebou energie vďaka ekologickému režimu SmartSave od spoločnosti Midea. Jednoducho zapnite klimatizáciu Midea a nastavte režim na energeticky výhodný nočný režim. Vďaka ultranízkej spotrebe energie si teraz môžete vychutnať pokojný spánok.

Vychutnajte si pohodlie, ktoré si Vás získa

Vďaka precíznemu ovládaniu mikročipu invertora Quattro klimatizácia Midea dokáže ľahko udržiavať požadovanú teplotu zmenou otáčok kompresora bez toho, aby sa opakovane zapínal a vypínal. To umožňuje zachovať v interiéri stabilnú teplotu s minimálnou odchýlkou +/- 0,5°C. Neprekonateľný Turbo Režim zase umožňuje kompresoru dosiahnuť maximálnu frekvenciu v zlomku okamihu (57Hz do 6s) už krátko po štarte, pričom ponúkne výkonné chladenie.

Inteligentné ovládanie a prepracovaný algoritmus

Nech už ste kdekoľvek, pomocou aplikácie Smart MideaAir si môžete pripraviť pohodlný domov aj na diaľku. Spustite klimatizáciu už na ceste domov a vychutnajte si príjemne chladný vzduch v okamihu, ako vstúpite do dverí.
Inovatívny režim SmartSave od spoločnosti Midea využíva 4. algoritmus precízneho riadenia invertora Alpha Energy Chip, ktorý umožňuje presnejší príjem signálu, precízne spracovanie údajov, predvídanie a rýchle zasielanie pokynov kompresoru. Vďaka tomu invertorový kompresor pracuje efektívnejšie, šetrí energiu a poskytuje dokonalé pohodlie vo vašej domácnosti.

Spoľahlivá a odolná klimatizácia

Antikorózna hydrofilná špirála Gold Fin účinne zabraňuje množeniu a šíreniu baktérií. Unikátna povrchová úprava je odolná voči slanému vzduchu, dažďu a ďalším korozívnym vplyvom. Vonkajšia jednotka je tiež vybavená ohrevom kondenzačnej vaničky, ktorá zabraňuje zamrznutiu počas vykurovania aj v extrémnych podmienkach.
Okrem základného vybavenia existuje aj verzia Xtreme Save Pro, ktorá už disponuje aj UV sterilizáciou. S jej pomocou sa sterilizuje ventilátor vo vnútri klimatizácie, čím dochádza k odstráneniu baktérií a vírusov.

Hlavné výhody Midea Xtreme Save:

• Gear Shift – umožňuje nastavenie prevádzkového výkonu kompresora na 50 %, 75 % alebo 100 % pre priamu reguláciu spotreby energie
• Samočistenie - udržuje vnútornú jednotku klimatizácie čistú a zabraňuje množeniu baktérií
• Flash Cooling - poskytuje okamžitý chlad a generuje silné prúdenie chladného vzduchu v extrémne krátkom čase
• Antikorózny náter výmenníka tepla Gold Fin - účinne zabraňuje množeniu baktérií a zároveň zlepšuje prenos tepla do vnútornej jednotky.
• Smart diagnostika - automatické monitorovanie chýb, ktoré v ranom štádiu detekuje a diagnostikuje 97 typov parametrov a upozorní vás prostredníctvom aplikácie cez smartfón.
• Follow Me - zabudovaný teplomer v diaľkovom ovládači komunkuje priamo s jednotkou aby nastavená teplota bola dodržená na správnom mieste.
• Tichý režim - ventilátor vnútornej jednotky pracuje pri veľmi nízkych otáčkach, čím sa výrazne znižuje hlučnosť.
• Vyhrievanie kondenzačnej vaničky - umožní bezprovlémové a spoľahlivé vykurovanie aj pri extrémne nízkych teplotách.

 Špecifikácia
Chladiaci výkon klimatizácie2,8 kW
Vykurovací výkon klimatizácie2,9 kW
Hladina akustického výkonu klimatizácie22 - 62 dB
Trieda energetickej účinnostiA++
Rozmery vnútornej klimatizácie (VxŠxH) 726 x 291 x 210 mm
Rozmery vonkajšej klimatizácie (VxŠxH)720 x 495 x 275 mm
Rozloha miestnosti< 25 m2
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.