• slstech logo
  • Kontaktujte nás
    0907 832 329
    Po - Pia: 8:00 - 17:00
  • slstech@slstech.sk

Klimatizácia MIDEA All Easy Pro 5,3kW MEX-18-SP

Klimatizácia MIDEA All Easy Pro 5,3kW MEX-18-SP
  • Klimatizácia MIDEA All Easy Pro 5,3kW MEX-18-SP
  • Klimatizácia MIDEA All Easy Pro 5,3kW MEX-18-SP
5,30 / 5,60kW Ionizátor vzduchu, inteligentné oko a energetická trieda A+++
‣ Zabudovaný WiFi ovládač
‣ Temperovanie na 8°C
‣ Vyhrievanie kondenzačnej vaničky
‣ Určená aj na vykurovanie
‣ Samočistenie výmenníka
‣ Inteligentné oko
‣ 4-cestné prúdenie vzduchu
‣ Ionizátor vzduchu
‣ Vysoká účinnosť pri nízkej spotrebe
‣ Nízka hlučnosť
‣ Týždňový časovač (cez App)
‣ Dvojitý ochranný filter
‣ Plynulá regulácia výkonu
ID produktu
1000087
933.00 €Cena

Nástenná klimatizácia MIDEA All Easy Pro

Rok 2021 priniesol aj nový model od spoločnosti Midea zo série All Easy Pro, dosahujúci unikátny výkon v oblasti hygieny a spotreby energie. S motorom Quattro Full DC Inverter ponúka maximálny výkon s minimálnou spotrebou a s účinnosťou chladenia až A+++, zatiaľ čo Ionizátor v kombinácii s filtrom HighDensity zaručuje vynikajúcu kvalitu vzduchu.

Úsporná klimatizácia, ktoré šetrí za Vás
Funkcia „Inteligentné oko" automaticky sleduje výkon vnútornej jednotky. V prípade, že zistí, že je miestnosť prázdna, aktivuje režim úspory energie, čím zníži náklady na energiu až o 25%. Veľkou výhodou je aj inovatívny dizajn predného vetrania, ktorý zaručuje širšie prúdenie vzduchu.

Ekologické chladivo R32 a inovatívna technológia Midea Inverter Quattro zase zaručujú nízku spotrebu energie a vysokú účinnosť vysoko kvalitného invertorového kompresora DC. Ten dosahuje rýchlosť rotora až 65 Hz za 6 sekúnd v kombinácii s vysokou rýchlosťou otáčania DC invertora so 70 mm širokým výstupom vzduchu, ktorý dokáže znížiť vnútornú teplotu len za 60 sekúnd. Midea tiež vďaka technológii Gear Shift ponúka tri možnosti prevádzkového výkonu – 50%, 75% a 100%, čo vám umožní upraviť úroveň spotreby energie podľa vlastného želania.

Komfort po každej stránke
Vďaka pripojeniu na WiFi môžete ovládať svoju klimatizáciu pomocou aplikácie Smart Devices. Klímu tak môžete zapnúť už pred príchodom domov, aby ste čím skôr dosiahli dokonalú teplotu. Funkcia All Easy Pro zase ponúka flexibilné riešenie, vďaka čomu je možné klimatizáciu nainštalovať v minimálnej vzdialenosti iba 5 cm od stropu, pričom je stále zaručené optimálne chladenie.

Obávať sa už nemusíte ani nepríjemného vyfúknutia studeného vzduchu. Funkcia Anti-cold Air totiž automaticky reguluje otáčky vnútorného ventilátora od najnižšieho stupňa až po stupeň nastavenia podľa teploty výparníka. Senzor teploty zabudovaný v diaľkovom ovládači zase sníma okolitú teplotu. Jednotka tak dokáže presnejšie nastaviť teplotu v miestnosti, aby vám poskytla maximálne pohodlie.

Dýchajte vyčistený a svieži vzduch
Praktický filter
 s vysokou hustotou filtruje zo vzduchu prach a škodlivé častice. Okrem toho je ľahko čistiteľný. Na mieste je pripevnený pomocou 6 magnetických konektorov, takže sa dá kedykoľvek ľahko vybrať a vyčistiť.

Sviežosť zabezpečuje 3D prúdenie vzduchu prostredníctvom deflektorov, ktoré sa automaticky pohybujú vo všetkých smeroch tak, aby rovnomerné prúdenie vzduchu zasahovalo do všetkých kútov miestnosti.
 

Výhody MIDEA All Easy Pro
• Zabudované WiFi ovládanie
• Integrované inteligentné oko – vníma ľudí okolo seba a podľa toho reguluje smer a silu prúdu studeného vzduchu
• Nízka hlučnosť
• Kompaktné rozmery a pôsobivý dizajn
• Tichý režim - znižuje prietok vzduchu i rýchlosť ventilátora, aby sa minimalizoval hluk a dosiahol sa tak kvalitný spánok.
• Detekcia úniku chladiva – v prípade úniku paliva vnútorná jednotka zobrazí chybový kód „EC" a automaticky sa zastaví
• Funkcia automatického reštartu - ak sa klimatizácia neočakávane vypne z dôvodu výpadku elektrického prúdu, po jeho obnovení sa automaticky reštartuje na predchádzajúci režim nastavenia
• Automatické samočistenie - Klimatizácia sa čistí a vysušuje automaticky, aby sa zabezpečilo, že budete neustále dýchať čerstvý vzduch a zároveň sa tým predlžuje životnosť klimatizácie
• Ionizátor vzduchu - eliminuje viac ako 99 % škodlivých vírusov a 99,9 % baktérií vo vzduchu
• Temperovanie na 8 °C

 Špecifikácia
Chladiaci výkon klimatizácie5,33 kW
Vykurovací výkon klimatizácie5,6 kW
Hladina akustického výkonu klimatizácie21 - 65 dB
Trieda energetickej účinnostiA+++
Rozmery vnútornej klimatizácie (VxŠxH) 965 x 319 x 239 mm
Rozmery vonkajšej klimatizácie (VxŠxH)890 x 673 x 342 mm
Rozloha miestnosti< 60 m2
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.